Detská postieľka KLUPS HUGO: 139€ (možnosť dokúpiť komodu HUGO 3v1 v cene 259€)

Ceníte si jednoduchosť a praktickosť? Obe tieto funkcie nájdete v kolekcii HUGO. Všestrannosť dizajnu detskej postieľky v kombinácii s bielou farbou bude dopĺňať každý interiér. Dekoratívny prvok v prírodnej farbe spríjemní každú detskú izbu.

Posteľ je vyrobená zo 100% borovicového dreva + drevotrieska.
Medzi roštovými lamelami sú voľné miesta, takže vzduch môže neustále prúdiť. Ľahkosť cirkulácie vzduchu v matraci si predovšetkým udrží jeho hygienu a zachová si svoje vlastnosti. Vyrobené zo 100% borovicového dreva. Tento prvok je pravdepodobne najviac vystavený zaťaženiu. Intenzívna zábava v postieľke sa musí odohrať bez prekvapení, preto sme zabezpečili aby bol rošt dostatočne pevný.

Rošt je možné nastaviť do troch výškových polôh.
Na postieľke je použitý eco náter.
Priečky postieľky sú odnímateľné
Vonkajšie rozmery: 124x66x87,5 cm
Vnútorné rozmery: 120×60 cm

rozmery:
vnútorné: 120 x 60 cm
vonkajší: 124 x 66 x 87,5 cm
drevotriesková doska + borovicové drevo

Viac o produkte:
Ceníte si jednoduchosť a praktickosť? Obe tieto funkcie nájdete v kolekcii HUGO. Všestrannosť dizajnu detskej postieľky v kombinácii s bielou farbou bude fungovať v každom interiéri. Dekoratívny prvok v prírodnej farbe spríjemní vašu detskú izbu.

Posteľ:
Vyrobené zo 100% borovicového dreva z poľských lesov.

Dno postele:
Medzi spodnými lamelami sú voľné miesta, takže vzduch môže neustále prúdiť. Ľahkosť cirkulácie vzduchu v matraci si predovšetkým udrží jeho hygienu a zachová si svoje vlastnosti. Vyrobené zo 100% borovicového dreva z poľských lesov. Tento prvok je pravdepodobne najviac vystavený zaťaženiu. Intenzívna zábava v postieľke sa musí odohrať bez prekvapení, preto sme sa ubezpečili, že dno trvá mnoho rokov.

Popis ku komode HUGO 3v1:

rozmery komody:
bez výmennej podložky: 87 x 108 x 58,5 cm
s vymeniteľnou podložkou: 94 x 108 x 72 cm
priestor pre prebaľovací pult je 70 x 48 cm
rozmery stola: 83,5 x 108 x 58,5 cm
výška stola: 79 cm
rozmery skrinky: 66 x 108 x 57 cm
lakovaný MDF + borovicové drevo + drevotrieska

Viac o produkte:
Komoda HUGO je vybavená ľahko vymeniteľnou podložkou. Tento nábytok rastie s dieťaťom. Môžete ho ľahko transformovať na stôl a skrinku, ktorá dokonale poslúži vášmu niekoľkoročnému vstupu do sveta znalostí.

Nohy HUGO sú vyrobené z masívnej borovice, vďaka čomu je celá kolekcia veľmi mladistvá.
Univerzálnosť:
Keď prebaľovací pult už nie je potrebný a vaše dieťa chce mať svoju malú „kanceláriu“, s ním vyrastie komoda HUGO. Premeníme komodu na pracovňu a skrinku.

Prebaľovací pult pre komody:
Každá z našich komôr je štandardne vybavená prekrytím, v ktorom postavíme samostatný prebaľovací pult