Detská postieľka KINDERKTAFT MIA: 144€ (cena so zľavou -3%)

MIA je klasická drevená postieľka, ktorú môže vaše dieťa používať mnoho rokov. Dno postieľky sa dá namontovať na 3 úrovniach, vďaka tomu postieľku ľahko prispôsobíte podľa vašich potrieb a motorických schopností vášho dieťaťa. Keď váš drobec trochu vyrastie, postieľku MIA pretvoríte na pohodlné lôžko (pohovku) pre staršie dieťa. Postieľka je vyrobená z trvácneho borovicového dreva, ktoré je bezpečné na používanie. Vďaka minimalistickému škandinávskemu dizajnu sa MIA vynikajúco hodí do chlapčenskej aj dievčenskej izby.

Vlastnosti:
– postieľka z borovicového dreva
– funkčnosť a klasické farebné odtiene
– plocha na spánok – 120 × 60 cm
– rastie spolu s dieťaťom , určená pre deti od narodenia až do výšky 120 cm
– 3 úrovne nastavenia dna matraca
– bariéra umožňujúca zmeniť postieľku na pohovku
– solídna a stabilná konštrukcia
– bezpečné a netoxické materiály
– rýchla a jednoduchá montáž

Čo získate?

Postieľku na mnoho rokov – dieťa môže multifunkčnú postieľku MIA vďaka jej multifunkčnosti používať dlhšie! Vďaka 3 úrovniam nastavenia výšky dna je postieľka vhodná a bezpečná pre novorodenca, a tiež pre batoľa, ktoré vie samo sedieť a stáť. Avšak postieľku môžete používať výrazne dlhšie. Stačí, keď odmontujete dlhší bok bariéry a namiesto neho namontujete bariéru v tvare slzy, ktorú ste dostali v súprave. Takým spôsobom klasickú postieľku zmeníte na pohodlnú posteľ (lôžko) pre staršie dieťa.

Bezpečnosť – postieľka je vyrobená z prírodného borovicového dreva, ktoré je netoxické a bezpečné pre dieťa. Postieľka MIA je natretá ekologickými farbami na báze vody, ktoré nedráždia a nevyvolávajú alergie. Bezpečná vzdialenosť medzi priečkami – 5,5 cm – zabraňuje, aby si dieťa medzi nimi zaseklo ruky či hlavu.

Pevnosť – vďaka tomu, že borovicové drevo je pevné a odolné, konštrukcia postieľky je solídna. Postieľka MIA je zhotovená veľmi kvalitne a s mimoriadnou starostlivosťou.

Dizajn a univerzálnosť – Postieľka sa hodí do spálne aj do detskej izby. Postieľka má vďaka dreveným nožičkám neobyčajný štýlový vzhľad. Takáto konštrukcia umožňuje jednoduchý prístup k priestoru pod postieľkou, čo jednoznačne uľahčí udržiavanie poriadku a čistoty. Vďaka postieľke MIA vytvoríte vášmu drobcovi príjemnú a útulnú atmosféru.

Technické parametry:

  • pre deti s hmotnosťou/vo veku: od narodenia do výšky 120 cm
  • hmotnosť postieľky: 19,9 kg
  • rozmery výrobku: dĺžka: 129 cm, šírka: 65,5 cm, výška: 87 cm
  • bariéra: dĺžka: 72,2 cm, šírka: 2,1 cm, výška 30,4 cm
  • rozmery balenia / hmotnosť: 130 × 70 × 16 cm / 23,5 kg
  • výrobok spĺňa požiadavky bezpečnostných noriem EN 716, BS 8509:2008+A1:2011