Kočík ZOPA Evoque farebný set: 219€ (2v1, cena so zľavou -50%, kočík vo farbe Jeans BR/B vystavený v predajni)

Kočík Zopa Evoque je dizajnový ale zároveň praktický kočík pre deti od narodenia do 15 kilogramov. Ide o dvojkombináciu, kedy sa z rámu priestranné, hlbokej korby vytvorí športové sedenie. Športová sedačka je polohovateľná a možno umiestni po i proti smeru jazdy. Dieťa chráni päťbodový bezpečnostný pás.
Kvalitné jazdu zaistia veľké, odpružené zadné kolesá s priemerom 29,5 centimetrov vyrobené z mäkčenej peny.
Kočík ponúka aj funkciu jazdy po dvoch kolách, pre jazdu v piesku alebo pre uľahčenie jazdy po schodoch. Predné kolieska majú automatickú aretáciu a sú tiež odpružené.
Samozrejmosťou je potom výškovo nastaviteľná rukoväť, ktorá je rovnako ako odnímateľná hrazda potiahnutá ekokožou. Kočík možno ľahko zložiť. Podvozok aj v zloženom stave sám stojí, proti rozloženiu ho istí poistka.
Podvozok ponúkame v štyroch farebných kombináciách. K podvozku si môžete vybrať farebný set vo farbách: Butterfly, Grey Melange, Jeans, Jungle a Petrol Blue.

Súčasťou balenia je: Set obsahuje striešku so zabudovanou slnečnou clonou pre korbu i športové sedenie, nánožník hlbokej korby, polstrovanie bezpečnostných pásov športového sedenia, nánožník pre športové sedenie. Súčasťou kočíka sú adaptéry pre autosedačky s uchytením Maxi Cosi, na ktoré ľahko pripevníte autosedačku Zopa X1 Plus i-size alebo autosedačky iných značiek.

Možnosť dokúpiť: taška na prebalovanie, autosedačka Zopa X1 Plus i-size

Rozmery a hmotnosť:
Vnútorný rozmer hlbokej korby: dĺžka 83 cm, šírka 35 cm
Rozmery podvozku v rozloženom stave (rukoväť v najvyššej polohe): Š 59,5 cm x V102cm x D90cm
Rozmery podvozku v zloženom stave: Š 59,5 cm x V 92cm x D 44cm
Váha podvozku vrátane koliesok: 7,8 kg
Maximálna nosnosť kočíka: 15 kg
Maximálna nosnosť košíku: 5kg