Kočík SHOM Roberto Verino Elegance: 710 € (2v1, garancia najnižšej ceny)

Kočík Shom Roberto Verino Elegance 2v1 je súčasťou kolekcie kočíkov a doplnkov Shom navrhnutých popredným španielskym dizajnérom Robertom Verino. Kolekciu charakterizuje elegancia, nadčasovosť a vysoká funkčnosť. Prvotriedny dizajn kočíkov a ich doplnkov je dotváraný zlatými a bordó detailmi.
Vodeodolná vonkajšie tkanina s UVA filtrom 50+ chráni dieťa pred slnkom a nepriaznivým počasím, vnútorná časť kočíka je potiahnutá mäkkou príjemnou textíliou slonovej farby.
Kočík veľmi ľahko zložíte jednou rukou, pre maximálnu úsporu miesta pri prevážaní je možné z podvozku zložiť kolesá. Kočík je možné zložiť aj tak, že ho s pomocou rukoväti môžete prevážať na zadných kolesách.
Výškovo nastaviteľná rukoväť je prehadzovacia, môžete tak počas jazdy v ťažkom teréne (sneh, piesok, veľké výmole …) použiť možnosť ísť zadnými veľkými kolesami napred, čo pri súčasnom zaaretovanie predných menších kolies jazdu uľahčí. Bezpečnostné pútko na rukoväti je zárukou, že vám kočík nechtiac neodíde z vášho dosahu. Ručná brzda vám umožní kočík jednoducho jednou rukou zabrzdiť.
Kvalitne odpružená predné aj zadné kolesá s gélovými pneumatikami zaručujú hladkú a príjemnú jazdu s kočíkom.
Vanička, určená pre deti od narodenia, je vybavená pohodlnou, priedušnou antialergickú matracov pre bezpečné a pohodlné spanie dieťaťa. Snímateľný prací poťah matraca je vyrobený z niekoľkých vrstiev sieťovaného materiálu, ktorý dokáže absorbovať tekutiny a udrží dieťa za všetkých okolností v suchu. Vodeodolná textília ochráni dieťa pred nepriazňou počasia.
Priestranný sedák pre deti od cca 6 mesiacov umožňuje sedenie po i proti smeru jazdy. Sklon opierky chrbta ľahko nastavíte jednou rukou. 5-bodový bezpečnostný pás je zárukou bezpečného sedenie dieťaťa. Otočné madlo vám uľahčí usadzovanie dieťaťa v kočíku.

Súčasťou balenia je: podvozok, hlboká korba, športový sedák, košík, antialergický matrac, oddeliteľné madlo, nánožník, pláštenka, moskytiéra a držiak pohárika, bezpečnostný náramok

Možnosť dokúpiť S pomocou adaptérov je možné na podvozok kočíka pripevniť autosedačku Maxi-Cosi 0+. Adaptéry aj autosedačka sa predávajú samostatne.
Ku kočíku je možné dokúpiť aj farebne a dizajnovo zladenú prebaľovaciu tašku Shom Roberto Verino a fusak.

Rozmery a hmotnosť:
Kočík ŠxDxV: 62 x 95-104 x 99-109 cm
Vanička ŠxDxV: 39 x 86 x 28 cm
Vanička vnútro ŠxD: 32 x 75 cm
Sedák šírka: 33 cm
Opierka chrbta: 45 cm
Hĺbka sedu: 24 cm
Kočík zložený ŠxDxV: 62 x 50 x 115 cm
Vanička zložená ŠxDxV: 42 x 86 x 18 cm
hmotnosť:
Podvozok: 10,5 kg
Vanička: 3,7 kg
Sedadlo: 2,9 kg