Detská postieľka NEW BABY Králiček Biela: 144€ (cena so sťahovacou bočnicou 169€, cena so zásuvkou 189€, možnosť dokúpiť komodu v cene 209€).

Detská postieľka New Baby v sebe spája praktickosť, starostlivo spracované materiály, moderný a nadčasový dizajn. Postieľka má dve vyberateľné priečky. Rošt postieľky je možné nastaviť do troch polôh, je dobre odvetraný, čím zaručí Vášmu bábätku príjemné prostredie pre zdravý spánok. Našu postieľku ponúkame vo variantách štandard, so sťahovacou bočnicou, alebo so zásuvkou. Svojim nápaditým dizajnom zodpovedá najnovším trendom a zapadne tak do akéhokoľvek interiéru. Reliéfny obrázok zvieratka sa krásne leskne vďaka prímesi trblietok. Všetky materiály a suroviny používané pri výrobe majú potrebné atesty alebo certifikáty, a preto je nábytok značky New Baby úplne bezpečný a odolný.
Rozmery: 123x65x98 cm
– váha 22 až 32 kg (prevedenie so zásuvkou)
– max. nosnosť 25 kg
– určené pre štandardnú veľkosť matraca 120×60 cm
– matrac nie je súčasťou postieľky
Materiál:
– borovicové drevo
– vrstvená drevotriesková doska

Komoda do detskej izby Králiček je vyrobená z masívnej nábytkovej dosky. Komoda má tri priestranné zásuvky, praktický a jednoducho nasaditeľný alebo demontovateľný nástavec pre umiestnenie prebaľovacej podložky. Funkcie : odnímateľný prebaľovací pult 70×50 cm, 3 x zásuvka s plným výsuvom. Materiál : MDF nábytková doska, drevovláknitá doska.
Rozmery ( výška x šírka x hĺbka ) : 90 x 83 x 48 cm, s prebaľovacím pultom : 97 x 83 x 73cm. Váha : 41 kg.

Matrac nie je súčasťou postieľky.