Kočík MUUVO Trick: 779€ (cena komplet 2v1, alebo cena za športovú verziu 579)

Trick je ľahký a extrémne ovládateľný kočík 2 v 1. Jeho priestranná, naplocho skladacia korbička, má celý rad funkcií, ktoré poskytujú plnú ochranu pred meniacimi sa poveternostnými podmienkami. Sú to: 3D Airflow ventilácia, všitá moskytiéra a solárna clona so zipsom. V horúcich dňoch je navyše možné ventilačné panely úplne vybrať. Dobre profilovaná, priestranná športová sedačka kočíka je veľmi dobre odpružená a nastaviteľná opierka nôh a chrbta poskytuje skvelý jazdný komfort.

Trick je vybavený veľkými, gélovými kolesami. Kočík je možné zložiť jedným pohybom ruky.

Pri navrhovaní Tricku sme nezabudli ani na pohodlie rodičov, ten zaisťuje nastaviteľná rukoväť, pohodlná taška, ľahká konštrukcia, kvalitná brzda a držiak na nápoje, ktoré sú súčasťou kočíka. Kočík je navyše vybavený priestranným uzatvárateľným košíkom.

Precíznosť spracovania

Pri výrobe Tricku boli použité najkvalitnejšie materiály a technológie Hot Pressed Lines. Kočík sa vyznačuje rafinovanými detailmi a dokonalým spracovaním každého prvku.

Kolesá

Veľké, gélové kolesá kočíka Trick skvele tlmia nárazy. Majú jazdné vlastnosti nafukovacích kolies a navyše sú bezúdržbové.

Skladanie

Kočík zložíte jednou rukou so športovou sedačkou. Zloží sa až na 59 cm x 58 cm x 33 cm a vždy stojí na kolieskach

Súprava príslušenstva

  • Moskytiéra
  • pláštenka
  • praktická taška
  • obojstranný fusak
  • slnečná clona
  • držiak na pitie

Muuvo hlboká vanička TRICK

Priestranná, naplocho zložená korbička má celý rad funkcií, ktoré poskytujú plnú ochranu pred meniacimi sa poveternostnými podmienkami, okrem iného 3D Airflow ventiláciu, všitú moskytiéru a ochranu pred slnkom na zips. Počas najteplejších dní je tiež možné úplne odstrániť ventilačné panely.