Trojkolka KINDERKRAFT Easytwist: 149€ (cena so zľavou -3%)

Prechádzka je pre dieťa veľkou príležitosťou na objavovanie sveta okolo neho. Na podporu vývoja vášho batoľaťa si namiesto tradičného kočíka vyberte ľahkú trojkolku vyrobenú z horčíkovej zliatiny EASYTWIST značky Kinderkraft. Umožní vášmu dieťaťu nielen rozvíjať svoje zmysly a motorické zručnosti od veku 9 mesiacov, ale postará sa aj o jeho koordináciu pohybov a naučí dieťa správnemu a bezpečnému správaniu mimo domu.

Výhody EASYTWIST:

– pre deti od 9 mesiacov do 5 rokov
– sedadlo s možnosťou otočenia o 360° – cLICK&TWIST
– odolný a ľahký rám z horčíkovej zliatiny
– vysoké operadlo s možnosťou nastavenia do pololežiacej polohy
– modulárna konštrukcia – rastie spolu s dieťaťom
– jedinečný dizajn – podporuje správny vývoj
– nastaviteľná strieška vyrobená z nepremokavého materiálu s filtrom UPF 50+
– nastaviteľná teleskopická rukoväť ovládania s jednoduchým ovládacím tlačidlovým mechanizmom
– 5bodové bezpečnostné pásy s možnosťou zapínania na 3 úrovniach, s chráničmi (ramenným a v rozkroku)
– odolné a neprepichnuteľné kolieska z PU
– jednoduché čistenie – odnímateľný poťah, madlo z ekokože
– ľahká preprava – modulárna konštrukcia umožňuje demontáž jednotlivých prvkov
– súčasťou doplnkov je držiak na nápoj, zvonček, taška/batoh, košík na drobnosti
– spĺňa európsku normu EN-71

Bezpečnosť pri každej prechádzke:

– EASYTWIST bol navrhnutý tak, aby ho dieťa od 9 mesiacov mohlo používať bez obáv. 5-bodové pásy s chráničmi sa dajú nastaviť na troch úrovniach a dajú sa osobitne používať bedrové i ramenné popruhy. Sedadlo sa ľahko otáča o 360 stupňov. Stačí stlačiť tlačidlo a dieťa máte hneď na očiach.
– keď je dieťa v smere jazdy, okienko v strieške umožňuje rodičovi udržiavať stály kontakt s dieťaťom. Okrem toho je okolo sedadla s vysokým operadlom madlo, ktoré sa dá v prípade potreby odstrániť, a predné koleso má špeciálny kryt, ktorý chráni nohy dieťaťa pred kontaktom s kolesom.

Discover the world TOGETHER:

Svet očami rodiča
– ľahká manipulácia – manévrovanie trojkolky v preplnenom meste alebo na nerovnej parkovej ceste bude mimoriadne ľahké vďaka ľahkosti a odolnosti zliatiny horčíka, z ktorej je rám bicykla vyrobený. Zadné kolesá sú navyše vybavené ložiskami a vzadu umiestnená brzda vám umožní kedykoľvek zastaviť trojkolku na požadovanom mieste.
– perfektný v každej fáze vývoja – bicykel by mal držať krok s vývojom vášho dieťaťa a EASYTWIST si s tým poradí výborne. Modulárna konštrukcia vám umožní prispôsobiť trojkolku zručnostiam dieťaťa tak, že ho jazda nebude dlho nudiť!
– pre mamu a ocka – bez ohľadu na to, či ste vysokí alebo nízki, pri každodenných prechádzkach so svojím dieťaťom chcete mať úplnú kontrolu nad situáciou. Preto má EASYTWIST nastaviteľnú teleskopickú rukoväť s tlačidlovým mechanizmom, čo vám umožní ľahko a pohodlne nastaviť trojkolku podľa vašej výšky.

Svet očami dieťaťa
– pohodlie v každej situácii – sedadlo bicykla je nielen otočné, ale má tiež vysoké operadlo s možnosťou naklápania do poloľahu, čo je perfektné, keď si dieťa zdriemne. Madlo potiahnuté poťahom z ekokože je príjemné na dotyk a opierka na nohy sa výborne hodí, keď si vaše dieťa chce oddýchnuť od pokusov o šliapanie.
– učenie sa hrou od 9 mesiacov – deti chcú byť nezávislé a získať nové zručnosti. Trojkolka im dáva takúto možnosť, pretože má funkciu „voľného kolesa“, ktoré umožňuje deťom naučiť sa bezpečne šliapať bez toho, aby sa bicykel dostal do pohybu.
– pripravená na akékoľvek počasie – strieška na bicykli je vodotesná a má filter UPF50+, vďaka čomu je ideálna na dažďové aj letné horúčavy. Okrem toho môžete nastaviť uhol sklonu striešky a zložiť alebo rozložiť ju v závislosti od potrieb a prevládajúcich poveternostných podmienok. Vďaka tejto ochrane bude vaše dieťa milovať prechádzky bez ohľadu na počasie!

Špecifikácia:

– značka: Kinderkraft
– model: EASYTWIST
– rám: odolná zliatina horčíka
– látka: hypoalergénna, rýchloschnúca a odolná proti oderu a poveternostným podmienkam
– kolesá: PU
– pre deti s hmotnosťou / vek: od 9 mesiacov do 5 rokov
– hmotnosť trojkolky: 10 kg
– rozmery balenia/hmotnosť: 73x43x28,5 cm/11,8 kg