Autosedačka Britax Romer Dualfix M i-Size: 499€ (akciová cena so zľavou -15%)

Autosedačka DUALFIX M i-SIZE, vhodná pre deti od 61 do 105 cm, je horúcou novinkou medzi detskými autosedačkami, najmä pre svoju flexibilitu a kvalitný dizajn.  Vďaka možnosti otáčania o 360° ho môžete voľne používať v oboch smeroch. Nikdy nebolo jednoduchšie usadiť a pripútať dieťa k dverám auta pomocou bočného otočného mechanizmu. Autosedačky DUALFIX M i-SIZE vás navyše zaujmú nielen svojimi jedinečnými funkciami, ale aj oceňovaným dizajnom. Tešte sa na jazdu, ktorá je nielen bezpečná, ale aj štýlová!

Nekonečný komfort pre vás a vášho miláčika
Ako vaše dieťa rastie, menia sa jeho aj vaše potreby. Počas prvých mesiacov si možno vystačíte len s ľahkou a prenosnou verziou autosedačky, ale nakoniec ju budete môcť pohodlne nechať v aute. Preto oceníte funkciu otáčania o 360°, ktorá vám umožní ľahšie usadiť a pripútať dieťa v autosedačke. Sedačka DUALFIX M i-SIZE ponúka aj 12 polôh naklápania v smere dopredu aj dozadu a nastaviteľnú ochranu proti otáčaniu. Môžete sa spoľahnúť, že vaše dieťa si v tejto autosedačke užije pohodlné cestovanie a pohodlie až do veku 4 rokov.

Bezpečnosť na prvom mieste, bez kompromisov a bez rečí
Bezpečnosť vášho dieťaťa je našou prioritou bez kompromisov. Preto sú naše interné normy ešte prísnejšie ako súčasná norma ECE R129 (i-Size). Autosedačka DUALFIX M i-SIZE je vybavená mnohými inovatívnymi bezpečnostnými prvkami, ako je napríklad optimalizovaná ochrana proti bočnému nárazu SICT vnútri, ktorú zabezpečuje špeciálny oceľový prvok vo vnútri sedadla, a náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX. Vďaka nim je vaše dieťa dobre chránené v prípade akéhokoľvek nárazu, či už spredu, zboku alebo zozadu. A to je niečo, čo vám garantujeme a na čo sa môžete spoľahnúť.

Kvalita a presnosť vyrobené v Nemecku
Sme presvedčení, že dizajn a výroba produktov by mali ísť ruka v ruke. Preto bola autosedačka DUALFIX M i-SIZE kompletne vyvinutá, navrhnutá a vyrobená v Nemecku a pred schválením prešla mnohými testami v našom najmodernejšom vlastnom laboratóriu crash testov. To nám umožňuje zaručiť našim zákazníkom najvyššiu možnú kvalitu. To platí nielen pre komponenty sedadiel, ale aj pre poťahy a látky, ktoré sa vyrábajú len v Európe. Máme veľkú zodpovednosť za to, aby vaše a naše deti boli na cestách v bezpečí.

Rozmery (V x Š x H)
48 x 44 x 74 cm

Hmotnosť výrobku
15 kg