Autosedačka Britax Romer Advansafix IV R: 249€ (predaj ukončený)

Autosedačka ADVANSAFIX IV R bola vyvinutá tak, aby deti od 9 do 36 kg mohli cestovať bezpečne a pohodlne – ideálna pre každú rodinu. Ako vaše dieťa rastie, môžete vďaka funkcii FLIP & GROW prepnúť z integrovaného 5bodového pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás, a to pomocou pár jednoduchých krokov. Navyše autosedačka ADVANSAFIX IV R poskytuje maximálnu flexibilitu a ochranu pre všetky vekové skupiny vďaka svojim pokročilým bezpečnostným vlastnostiam.

Výnimočne bezpečná – každý deň

Bezpečie každého dieťaťa je pre nás veľmi dôležité. To je dôvod, prečo autosedačka ADVANSAFIX IV R ponúka pokročilé bezpečnostné vlastnosti, ktoré chránia vaše dieťa v každom veku. Pripútate chcete svoje dieťa pomocou 3-bodového pásu, technológia SecureGuard drží pás v optimálnej polohe nad panvovými kosťami, čo znižuje riziko poranenia brucha. Okrem toho nastaviteľná technológie SICT a opierka hlavy v tvare písmena V poskytujú ochranu v prípade bočného nárazu.

Extra pohodlie – pre každú rodinu

S autosedačkou ADVANSAFIX IV R je vyrastanie ešte zábavnejšie! Vďaka funkcii FLIP & GROW môžete prepnúť z integrovaného pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla, akonáhle vaše dieťa dosiahne 15 kg až do hmotnosti maximálne 18 kg – je to hračka! Žiadna z častí autosedačky nie je odnímateľná, takže sa nič nemôže stratiť a premena naspäť je možná kedykoľvek. Extra mäkké polstrovanie a polohovanie EasyRecline s tromi nastaviteľnými polohami pre batoľa a staršie dieťa im zaistí pohodlie na každej ceste.

Kvalita vyrobená v Nemecku

Sme presvedčení, že návrh a výroba našich produktov by sa mali nachádzať čo najbližšie pri sebe. Preto bola naša sedačka ADVANSAFIX IV R plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku. Na schválenie tiež musela prejsť mnohými testami v našej modernej internej laboratóriu pre nárazové skúšky. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom zaručiť maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len súčasťou sedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa všetky vyrábajú v Európe. To všetko robíme preto, aby sme mohli zabezpečiť, že vaše i naše deti sú na cestách vždy v bezpečí.

1) ISOFIX s horním upevňovacím popruhem (Skupina 1)

Tato autosedačka musí být upevněna ke kotevním bodům ISOFIX vašeho auta. ISOFIX je standardní systém bodů připojení, které jsou téměř ve všech autech. Vytvářejí bezpečné a pevné spojení mezi dětskou autosedačkou a autem. Specifické požadavky ADVANSAFIX IV R – bezpečná instalace je dokončena použitím horního upevňovacího popruhu zaručujícího optimální stabilitu. Než si koupíte autosedačku, nahlédněte do návodu k obsluze vozidla, vyhledejte body pro ukotvení horního upevňovacího popruhu systému Top Tether a ISOFIX a požádejte místního prodejce o zkušební instalaci ve vašem autě (vyžádejte si zaměstnance proškoleného společností Britax).

2) Připoutání pomocí ISOFIX (Skupina 2/3)

Tato dětská autosedačka musí být nainstalována pomocí 3bodového bezpečnostního pásu v autě a také pomocí kotevních bodů ISOFIX ve vašem autě. To zajistí pevné a bezpečné spojení mezi dětskou autosedačkou a autem, i když v ní dítě nesedí. Zkontrolujte náš seznam vozidel nebo FIT FINDER® na stránce výrobku a zjistěte, zda je autosedačka kompatibilní s vaším autem.

3) Připoutaná (Skupina 2/3)

Tuto dětskou autosedačku lze v autě nainstalovat s 3bodovým bezpečnostním pásem. Tato možnost je praktická, pokud autosedačku přesouváte do různých aut, které nemusí mít kotevní body ISOFIX. Vodítka bezpečnostních pásů autosedačky vám pomohou sedačku správně upevnit. Než si koupíte autosedačku, nahlédněte do návodu k obsluze vozidla, vyhledejte vhodné polohy vsedě a požádejte místního prodejce o zkušební instalaci ve vašem autě (vyžádejte si zaměstnance proškoleného společností Britax Römer).