Kočík BEBETTO Rainbow: 239€* (*cena bez zľavy,  k nákupu nad 200ponúkame zľavu -6%)

Najnovšia verzia Rainbow
Hľadáte ľahký a praktický kočík? Rainbow je pre vás vynikajúcou ponukou. Atraktívny dizajn, široká škála nastavení, tlmená konštrukcia a pohodlná manipulácia z neho robia kočík, ktorý spríjemní každú prechádzku s Vaším dieťaťom.
Pohodlie pre vás a vaše dieťa

Veľkou výhodou kočíka Rainbow je široká paleta regulácie. Predĺžená strieška chráni dieťa pred vetrom alebo slnkom. Sieťovina na strieške nielenže zlepšuje cirkuláciu vzduchu, ale umožňuje aj mať dieťa pod kontrolou. Nastaviteľné operadlo umožňuje dieťa umiestniť do pohodlnej polohy – dve polohy sú vhodné pre deti do 6 mesiacov. Nastaviteľné pásy zaisťujú bezpečnosť dieťaťa a odnímateľné mádlo poskytuje pohodlnú oporu pre ruky dieťaťa.

Pohodlná konštrukcia

Veľkou výhodou kočíka Rainbow je jeho dizajn. Zadné aj bočné tlmiče sú nastaviteľné a dajú sa nastaviť v mäkkom alebo tvrdom režime. Kolesá Flexy Wheels nepotrebujú nafukovať, ale zároveň sú elastické a umožňujú pohodlnú jazdu kočíka. Ľahký dizajn a pohodlné zloženie na kompaktnú veľkosť robia kočík ideálnym napríklad pri cestovaní. Konštrukcie sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach – čiernej a striebornej.