Kočík BABYSTYLE OYSTER 3: (kontaktujte nás, pripravíme Vám cenovú ponuku na mieru)

Hlboká korba: Ak používate tento kočík od narodenia, vaničku si musíte zaobstarať ku kočíku zvlášť, je k dispozícii v rovnakých textíliách ako kočík. Je priestranná a dostatočne hlboká, aby chránila dieťatko pred vplyvmi okolitého sveta. Šikovne navrhnutý nánožník zakryje vaničku a dodáva jej príjemný, zaoblený vzhľad zvýrazňujúci celkovú elegantnosť kočíka. Vybratie korbičky z rámu je veľmi jednoduché a vykonáva sa iba jednou rukou. Pokiaľ chcete dieťatko vo vaničke ponechať aj po odobratí z rámu, nie je problém, pretože jej spodná strana je uspôsobená tak, aby udržala stabilitu korbičky i mimo kočík. Navyše ak chcete dieťatko upokojiť, stačí ho zľahka vo vaničke pohojdať. Akonáhle vaše dieťatko dosiahne váhy nad 9 kg alebo sa vie samo posadiť, je čas sa presunúť do sedacej časti. Jedinečný dizajn textílie v mnohých nových farebných variantoch.

Športový sedák: Predlžovacia strieška s ochranou proti slnku UV 50+, s integrovanou slnečnou clonou a odvetrávacou sieťkou. Výšku striešky aj dĺžku bezpečnostných popruhov nastavíte podľa aktuálneho vzrastu vášho dieťatka. kompaktný design, po zložení kočík samostatne stojí, skladá sa aj so strieškou a sedacou časťou na ráme. Vhodný až do 20 kg, teleskopická rukoväť, vysoko posadená hlboká korba a sedacia časť na ráme. Sedacia časť sklopná do úplného ľahu, vhodný od narodenia.
Opierku hlavy spolu s päťbodovými bezpečnostnými popruhmi možno ľahko prispôsobiť rastu dieťatka. Pozície sedacej časti na ráme po i proti smeru jazdy, madlo v sedacej časti s možnosťou odopnutia z oboch strán, pedálová brzda s komfortnou obsluhou. Poistka zaistenia rámu po zložení, nastaviteľná opierka nôh pre pohodlie vášho dieťaťa, priestranný kôš s ďalšou kapsou, ideálne pre umiestnenie pláštenky. Predné plne otočné kolesá s mechanizmom uzamknutia na jedno kliknutie,
unikátny dizajn turbínových kolies dodáva rámu precízny vzhľad. Materiál kolies je z moderného mäkčeného polyuretánu zabraňujúca defektu, plné odpruženie rámu pre pohodlnú jazdu vo všetkých terénoch, k dispozícii v 8 farbách s 2 variantmi rámu.
Súčasťou balenia športového kočíka je: pláštenka

Možnosť dokúpiť: Hlboká korba je k dispozícii v rovnakých textíliách ako kočík (súčasťou hlbokej korby je matrac, nánožník na zips a pláštenka), moskytiéra, univerzálne adaptéry (univerzálne adaptéry zaručujú kompatibilitu s autosedačkami značky Maxi Cosi, Cybex a BeSafe) k novej autosedačke Oyster Carapace i-Size s isofixovou bázou, fusak a taška značky Oyster z rovnakého materiálu vo všetkých farbách a držiak na nápoje

Rozmery a hmotnosť:
sedacia časť s rozmermi 77 cm x 57 cm x 109 cm
rozmery po zložení: 70 cm x 57 x 37 cm (vrátane sedacej časti a všetkých kolies, ktoré sa dajú ľahko odňať jednoduchým kliknutím)
váha športovej verzie kočíka 12 kg (vrátane sedacej časti)