Kočík ANEX ELI: 769€ (2v1, akciová cena so zľavou -20%)

Eli je ďalším skvostom v sortimente Anex – tento multifunkčný kočík s hlbokým lôžkom, prenosnou postieľkou a kočíkovou súpravou zaistí vašej rodine pohodlie od narodenia vášho dieťatka až do 4 rokov.

Kočík Anex Eli je navrhnutý v súlade s umením minimalizmu. Toľko známy dizajn kočíkov Anex bol vylepšený, vďaka čomu ešte viac osloví mladých rodičov. Kočík Anex Eli je ľahší a kompaktnejší, čo z neho robí symbol modernosti. Ak k tomu pridáte super útulnú prenosnú vaničku a pohodlný kočík, získate riešenie na každý deň, na mnoho rokov dopredu. Spoľahlivý z hľadiska ergonómie a funkčnosti, mimoriadne majestátny – taký je multifunkčný kočík Anex Eli.

Ak prehľadávate internet a hľadáte dokonalý kočík pre svoje dieťa, pozrite sa bližšie na kočík Anex Eli.

Obsahuje:

  • Adaptéry na nastavenie výšky;
  • batoh;
  • nánožník na sedadlo kočíka;
  • pláštenka proti dažďu;
  • moskytiéra.

Nastavenie výšky
Anex Eli poskytuje ergonómiu nielen pre dieťa, ale aj pre rodiča. Pomocou priložených adaptérov môžete meniť výšku nosiča a sedadla kočíka, čím ľahko zabezpečíte správne držanie tela pri prechádzkach s dieťaťom. Nastavenie výšky vaničky a sedacej časti. Aby sa zabezpečilo pohodlie pre rodiny s rôznou výškou, súčasťou súpravy sú adaptéry na výšku vaničky a sedacej jednotky. Umožňujú v prípade potreby zdvihnúť vaničku a sedaciu jednotku o 8,5 cm.

Útulná prenosná vanička
Matrac Sorona, ktorý je súčasťou prenosnej vaničky multifunkčného kočíka Anex Eli, je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a na základe moderných technológií. Vďaka tomu dobre chráni chrbticu dieťatka, umožňuje jeho zdravý vývoj a zároveň je mäkký, pohodlný a dobre priedušný. Vnútorný priestor kočíka podporuje relaxáciu, čo si batoľa určite rýchlo všimne.

Premyslený výber materiálov
Dnešný svet je zameraný na udržateľnosť a pokrokovo zmýšľajúca značka Anex sa tomu vôbec nebráni. Pri výrobe kočíka Eli bol zdokonalený proces výroby kolies a materiál EPP v prenosnej taške je recyklovateľný. Týmto spôsobom podporujeme to, čo je dôležité.

Dva smery jazdy
Sedadlo kočíka Anex Eli nijako nevybočuje z radu konkurencie. Vysoká úroveň funkčnosti sa okrem iného prejavuje v možnosti sklopiť sedadlo a polohovať ho buď v smere, alebo proti smeru jazdy rodiča.

Pohodlné a bezpečné sedadlo
Sedadlo je určené na dlhé prechádzky. Keď sa vaše dieťa unaví, môžete rozložiť operadlo a užiť si chvíľku pre seba, zatiaľ čo si vaše dieťatko zdriemne. Magnetická pracka v sedadle vám umožní rýchlo pripútať vaše dieťatko a zábrana ho ešte viac ochráni pred nehodami.

Veľká strieška sedadla chráni pred slnkom a integrovaný vetrací panel ešte viac zlepšuje prúdenie vzduchu.

Kompaktný dizajn
Kompaktná, ľahká konštrukcia kočíka je vybavená odpruženým rámom a bezúdržbovými, nepretáčavými kolesami Flexi. Vďaka tomu kočík Anex Eli poskytuje hladkú a citlivú jazdu, ktorá je nezávislá od typu povrchu.

Kočík ELI sĺňa požiadavky novej normy EN 1888-1:2018+A1:2022 / EN 1888-2:2018+A1:2022 a je určený pre deti s hmotnosťou do 22 kg (do 4 rokov).

Technické špecifikácie

Flexi kolesá
Mäkké, ľahké a odolné voči opotrebovaniu, tieto PU kolieska navrhnuté pre dlhú životnosť a flexibilitu. Žiadne vzduchom plnené trubice znamenajú jednoduchú údržbu a žiadne náhodné poškodenie.

Epp vanička
Materiál EPP je 100 % recyklovateľný a ľahší ako štandardné plasty. Vďaka pevnosti materiálu EPP sa používa aj pri výrobe autosedačiek, bezpečnostných prilieb a vozidiel.

Sorona matrac
Matrac je vyplnený úplne prírodným materiálom Sorona, ktorý sa získava z kukurice. Tento matrac je nielen priedušný, ale aj antibakteriálny a šetrný k životnému prostrediu. Je mäkký a príjemný na dotyk a je 100% bezpečný pre deti.

Poloha pre novorodencov
Postará sa o vaše chrbát, alebo skôr o chrbát vášho dieťatka, pretože operadlo sedadla sa dá znížiť, aby sa prispôsobilo novorodencom.

Vlastná mikroklíma
Materiál EPP vo vaničke sa vyznačuje vynikajúcou teplotnou odolnosťou a izolačnými vlastnosťami, čím vytvára dokonalú mikroklímu. Udržuje vaše dieťatko v teple počas zimy a v chlade počas leta, čím zabezpečuje optimálne pohodlie po celý rok.

X-lock
Automatický ochranný systém udržiava rám bezpečne na mieste a zabraňuje náhodnému zloženiu.

Ochrana látky
Nemusíte sa báť dažďa ani slnka – kočík má pre vaše dieťa vodoodpudivú úpravu >80, ktorá ho udrží v suchu, a technológiu UV 50+, ktorá ho chráni pred slnkom.

Comfy stop
Vďaka ergonomickému brzdovému systému kočíka, ktorý je navrhnutý tak, aby bol šetrný k vašim topánkam, je jednoduché zastaviť a ísť.

Odnímateľný nárazník
Kočík umožňuje jednoduché nasadenie a odpojenie nárazníka jednou rukou, čo umožňuje rýchle a jednoduché nasadenie na cestách.

Easy lock
Systém uzamykania predných kolies vám umožňuje udržať kolesá v jednej polohe stlačením tlačidla.

Anti-wobble
Systém proti kývaniu zabraňuje vibráciám kolies počas pohybu kočíka a zaisťuje priamu a plynulú jazdu.